Logo

UNIVERSAL HUKUK

UNIVERSAL HUKUK

Av. Feride Hilal İMAL tarafından 2009 yılında kurulan Universal Hukuk/Law Office  faaliyetlerini Hukuk Birimi ve Call Center Birim olmak üzere iki ana yapıda gerçekleştirmektedir.  Hukuk birimimiz, birçok sektörden şirketlere şirketler hukuku, iş hukuku, sigorta hukuku, kişisel verilerin korunması hukuku, elektronik para ve ödeme sistemleri hukuku, otomotiv hukuku, uluslararası ticaretten kaynaklanan  uyuşmazlıklar  başta olmak üzere, danışmanlık hizmeti vermekte, dava ve ihilaf çözümü sağlamaktadır. Bireysel hukuk alanında ise ceza hukuku ve aile hukukundan kaynaklanan dava ve ihtilaf çözümü faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. 

Call Center birimimiz, şirket, kurum ve bankaların toplu alacaklarının idari ve icrai tahsilat prosedürünü yürütmektedir. 

Ofimizde, Hukuk danışmanlığı, avukatlık ve temsil faaliyetleri kapsamında ISO 9001:2015 (cert.number:QMS-06708) Kalite Yönetimi sistemi, Kayıtların bilgi varlıklarının korunması konusunda ISO 27001-2013 (Cert.number: 2019/ISMS/0290) Bilgi Güvenliği Sistemi ve ISO 10002-2014 (cert.number:ISO-02717) Müşteri Memnuniyeti Sistemi standartları uygulanmaktadır. 

Ofisimizde iç işleyişin denetlenmesi ve düzenlenmesi kurumsal müvekkillerin güncel rapor taleplerinin karşılanması amacıyla lisansı Universal Hukuk/Law office'e ait yazılım kullanılmaktadır. 

Ofisimizde kullanılan tüm yazılımlar lisanslı 5651 sayılı yasa  ve veri güvenliği standartlarımız gereği gereği tüm internet faaliyetleri zaman damgası ile kayıt altına alınmaktadır. 

Ofisimiz veri güvenliğinin sağlanması ve  arşivleme standartlarımız gereği 2 yedekli kendi serverlarını kullanmaktadır. 

Universal Hukuk/Law Office, global dünyanın gereklerini doğru analiz ederek sistemli ve dinamik olmayı ilke edinmiştir. Modern ve teknolojik çalışma koşulları, eğitimli ve genç ekibiyle en iyiye ulaşma hedefindedir. 

Müvekkillerimize karşı üstlendiğimiz misyon; öncelikle sorunların doğumunu engellemek, mevcut sorunlara en uygun hukuki yolu bularak çözüme ulaşırken, müvekkil menfaatlerini hat safhada korumaktır.

Hakkımızda

11 yıllık tecrübe

BİZE ULAŞIN

Ofisimiz veri güvenliğinin sağlanması ve arşivleme standartlarımız gereği 2 yedekli kendi serverlarını kullanmaktadır.İletişim Aydınlatma Metni İçin Tıklayınız