Kurumsal Tahsilat Süreçleri | Universal Hukuk
Logo
Kurumsal Tahsilat Süreçleri

Universal ihtiyaca özel tahsilat stratejisi geliştirerek, toplu alacak yönetimi ve tahsilat hizmetleri verir. Universal partneri Unicollect İnteraktif Hizmetler ile birlikte çağrı merkezi hizmeti ile etkili tahsilat yöntemleri ve konuşma scriptleri uygulayarak başarılı tahsilat, doğru alacak yönetimi ve şirket karlılığı sağlar. İletişimsiz borçlular hakkında yapılan istihbarat çalışması ile yasal takip dosyalarını canlandırır, yeni iletişim yolları tespit edilerek tahsilat oranını yükselten efektif yöntemler uygular.

Universal, mevzuat uyumu, yasal risk yönetimi, mahremiyet, etik ve itibar yönetimi politikaları geliştirir, kendi bünyesindeki müşavirlik, bilişim ve uyum ekiplerinin yaptığı sürekli eğitim ve denetimlerle bu politikaları uygulayarak yasal yükümlülüklere eksiksiz uyum sağlar.

Tüm görüşmeler kalite ekiplerince denetlenerek, gerilla tipi tahsilat süreçlerinde dahi Universal müvekkilinin ve borçlunun değerlerini korur.

Güçlü bilişim ve alt yapı yatırımı ile süreçleri hızlandırır, raporlama ve veri güvenliği konularında fark yaratır.

Düzenli teknoloji yatırımı ile performans ve kapasite artışı sağlayan Universal, ekibinin hukuki bilgisi ve ikna kabiliyetini sürekli eğitim projesi ile destekler.